Naucz się grać na skrzypcach na klik!

twój personalny nauczyciel online

Napisz do mnie. Wspólnie opracujemy Twój plan na sukces!

Elegant Minimal Food Restaurant Good Taste Logo (3)

Sięgnij po swoje marzenia - naucz się grać na skrzypcach lub popraw swoje umiejętności!

Lekcja online

Masz konkretne zagadnienie do przedyskutowania? Podczas 60 minut konsultacji online omówimy temat i znajdziemy optymalne rozwiązanie Twojego problemu

Plan Mentoringowy

Ile razy marzyłeś o graniu swoich ulubionych melodii skrzypcowych, ale z różnych powodów zrezygnowałeś z planów? Wszystko, czego potrzebujesz, to właściwy system

Kurs online

Wybierz kurs online, jeśli jesteś zainteresowany profesjonalną i komfortową nauką gry na skrzypcach w zaciszu własnego domu.

Początkujący

Nauka gry na skrzypcach to fantastyczna przygoda – choć początki są wymagające. Jeśli marzysz o komfortowym starcie, z jasno wytyczoną ścieżką i zapasem odpowiednich narzędzi, ten kurs jest stworzony z myślą o Tobie.

Średniozaawansowani

Grasz na skrzypcach od jakiegoś czasu, jednak czujesz, że do doskonałości jeszcze długa droga? Dzięki naszym lekcjom będzie ona prosta i przyjemna. Dowiesz się, co tak naprawdę potrafisz, i popracujesz nad tym, co masz do nadrobienia.Realizuj swoje marzenia i doskonal się w tym, co już osiągnąłeś!

Zaawansowani

Zaawansowani skrzypkowie mają wyrafinowane potrzeby.Skontaktuj się ze mną , ustalimy plan najlepszy dla Ciebie.

Korzyści

Co mogę dla Ciebie zrobić

możliwości

Pomogę Ci wyćwiczyć konkretne miejsce

 

Napiszę Ci palce w utworze

 
strategia

Poprowadzę Twpją naukę gry w dłuższej perspektywie

 

Dobiorę odpowiednią dla Ciebie strategię nauki 

początki

Pomogę Ci rozpocząć przygodę z instrumentem

 

Doradzę Ci w wyborze odpowiednich akcesoriów

poszerzanie wiedzy

Wytłumaczę Ci nowe zagadnienia

 

Pomogę Ci wyćwiczyć konkretne miejsce

Prowadząca

Agata
Sanocka-Morys

“Kreuj i systematyzuj”

Pracując według własnych  formuł

pedagogicznych Agata przeszła niezwykłą drogę do sukcesu .
Choć na skrzypcach gra od szóstego roku życia, to dopiero w wieku 15 lat poznała swoją mentorkę  i bezsprzecznie jedną z najlepszych wykładowców w Polsce, prof.  Jadwigę Kaliszewską, która umożliwiła jej rozwój techniki  i muzykalności. To właśnie profesorskie „knyfy” od lat sprawdzają się u jej wybitnych absolwentów i  są w centrum wiedzy przekazywanej przez Agatę Sanocką.

 

Styl nauczania Agaty określany jest jako „ukierunkowany na rezultat” ,  jednocześnie personalny i dostosowany do osobowości ucznia. To ten właśnie styl sprawia, że jej podopieczni odnoszą sukcesy i kochają skrzypce, a jej kursy kursy online oraz programy indywidualne są wysoko oceniane i skuteczne.
Agata Sanocka – Morys pochodzi z Polski, jednak od ukończenia studiów w Poznaniu i Lubece na stałe mieszka w Niemczech. Chociaż Agata w wieku od 17 do 26 lat intensywnie koncertowała i zdobywała nagrody na krajowych i międzynarodowych konkursach, trawił ją… nieopisany stres. Chęć walki z presją i potrzeba uczenia się skutecznej i „serdecznej” pedagogiki pomogły jej opracować własne programy metodyczne, które  uczą  nie tylko techniki, ale także dbałości o formę psychiczną, fizyczną, oraz budują pewność siebie!

                                                              Opinie o Agacie Sanockiej – Morys

„Agata Sanocka to jedna z najbardziej utalentowanych skrzypaczek młodego pokolenia w Polsce [...]. W ostatnich latach brała udział w wielu koncertach, konkursach krajowych i międzynarodowych, zawsze z bardzo pozytywnymi wynikami i ocenami. Agata Sanocka ma bardzo piękny dźwięk, doskonała technika i ogromne zdolności kreatywne ”

Prof. Jadwiga Kaliszewska / profesor skrzypiec / kierownik Katedry Instrumentów Smyczkowych

„Droga Agato, dziękuję Ci za każdą minutę, którą mi dałaś… Dzięki Tobie mogłam spełnić swoje marzenie… Jestem bardzo szczęśliwa, że dostałam szansę pracy z tak utalentowaną, ciepłą i pozytywną osobą. Wielkie dzięki!'"

Marlena , Studentka

"Pani Agata przygotowuje mnie do egzaminu wstępnego do szkoły muzycznej II stopnia, który odbędzie się w maju tego roku. Spotykamy się na lekcjach online dwa razy w tygodniu. Jest to świetny sposób na kontakt z nauczycielem, pomoc przy przygotowywaniu wybranych utworów oraz wielka motywacja do dalszej pracy. Dzięki pani Agacie moje umiejętności poprawiają się z każdym zagranym utworem, a pasja do skrzypiec nadal rozkwita. Z całego serca polecam wszystkim tego świetnego pedagoga bez względu na to czy dopiero zaczynają swoją przygodę ze skrzypcami, czy są już bardziej zaawansowanymi muzykami w tej dziedzinie." ​

Maria, uczennica

Kurs dla początkujących